Nákup sněhové frézy

Při výběru frézy je nutné znát několik aspektů. V prvé řadě je to velikost pozemku, který chcete odklízet. Samozřejmě, že na větší a více svažitý pozemek, doporučujeme zakoupit výkonnější sněhové frézy. Také šířka záběru velmi ovlivní dobu, kterou strávíte odklízením sněhu. Vybrat si můžete z velké řady druhů, kde se šířka záběru pohybuje zhruba od 40 cm až po 76 cm. Ne všichni potřebují velkou robustní frézu, takže i sněhové frézy s menším výkonem a menší šířkou záběru si najdou své zákazníky, kterým budou dokonale a dlouho sloužit.

Elektrické sněhové frézy pro celou rodinu

Dalším veledůležitým aspektem je váha celého stroje a možnosti ovládání. Elektrické jednostupňové sněhové frézy jsou velmi lehké a snadno ovladatelné. Takže pokud nebudete moci zrovna vy odklízet sníh, bez problémů vás zastane kdokoliv z vaší rodiny, včetně ženy či dospívajících dětí. Uvidíte, jak budou najednou všichni rádi odklízet sníh. Budete se těšit na padající sníh jak malé děti. Tato sněhová fréza je velmi skladná, můžete ji kdykoliv naložit do auta a převézt tam, kde ji právě potřebujete, je lehká a skladná.

Jak jednoduše vybrat a koupit sněhové frézy

Samozřejmě je důležité znát i ostatní parametry a funkce stroje. Jedním z nejdůležitějších je předpokládaná výška odklízeného sněhu. Elektrické sněhové frézy jsou určeny na čerstvý sníh zhruba do 10 cm, nehodí se na zmrzlý a ušlapaný sníh. Dvoustupňové frézy jsou vhodné na tvrdý, těžký, ušlapaný sníh a jinak náročný terén. To vše si musíte předem dobře ujasnit a podle těchto kritérií vybírat. Rada na závěr zní, abyste byly opravdu spokojeni, nakupuje jen sněhové frézy ověřených značek u autorizovaného prodejce. Jedině tak vám zaručíme kvalitní zboží a záruční i pozáruční servis či použití originálních náhradních dílů. Služby spolehlivých školených a zkušených lidí jsou samozřejmostí.